Dawid Podsiadło do Kamiennej Góry na swój koncert przyjechał w sobotę rano. Prawie cały dzień spędził na terenie powiatu. Swój pobyt w Kamiennej Górze skomentował na swoim profilu na Facebook"u.
Curly w Kamiennej Gorze na koncercie, jutro Opole oglądajcie wytrwale.
Dobry dzień chillout wkradł sie na chwile, dobrze odpocząć w pięknym miejscu.
Mimo ze sie pogoda popsuła troche teraz.
- napisał muzyk.
Również w komentarzach pod wpisem wielu mieszkańców miasta pozytywnie wypowiada się na temat gwiazdy Dni Kamiennej Góry 2015.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze