U dwóch kolejnych kierowców policyjny narkotest dał wynik pozytywny. Badanie musi potwierdzić test krwi.
Lubawscy policjanci zatrzymali 9 czerwca 35-letniego mieszkańca powiatu kamiennogórskiego, który prowadził citroena c2. Narkotest wykazał u niego zażycie amfetaminy. Dodatkowo w samochodzie policjanci znaleźli 0,46 grama amfetaminy.
W nocy z 10 na 11 czerwca w Kamiennej Górze zatrzymany został 19-letni kierowca audi a3. W jego przypadku narkotest wykazał obecność amfetaminy/metamfetaminy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze