Wszystko, co dobre, szybko się kończy, tak też jest ze stażami odbywanymi przez uczniów Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących z Kamiennej Góry.
W tym roku staże zawodowe organizowane w ramach programu Erasmus+ uczniowie szkoły odbywali w Chorwacji. Na początku kwietnia nad Adriatyk pojechali przyszli gastronomowie, logistycy, spedytorzy i handlowcy.
Wczoraj w siedzibie EU Mobility Croatia w Splicie odbyło się spotkanie podsumowujące. Wzięli w nim udział uczniowie i opiekunowie grupy: Jerzy Kowalski i Tadeusz Kosiba. Wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty potwierdzające realizację stażu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze