Reklama

Pożegnanie maturzystów - ZSZiO - galeria zdjęć

Z udziałem minister Marzeny Machałek i marszałek Iwony Krawczyk odbyło się dzisiaj (piątek, 27 kwietnia) pożegnanie uczniów klas maturalnych z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.

 

Młodzież, rodzice, nauczyciele i zaproszeni goście spotkali się przed szkołą. Wszyscy, przy dźwiękach orkiestry reprezentacyjnej Akademii Wojsk Lądowych z Wrocławia, ruszyli na kamiennogórski rynek. Na głównym placu miasta odbyło się podsumowanie nauki najstarszych uczniów ZSZiO.

Najlepszą absolwentką technikum w roku szkolnym 2017/18 została Marta Górowska. Za dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie nagrodzeni zostali: Patrycja Olejnicka, Katarzyna Ogorzałek i Angelika Borowiec. Nagrody za dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i pracę na rzecz szkoły odebrali: Dominika Macowska, Patrycja Majcher i Kamil Wietrzyński. Za pracę na rzecz szkoły wyróżnieni zostali: Karolina Nowak, Katarzyna Ogonowska, Roksana Prawnucka, Mateusz Kondoł, Katarzyna Mrówka, Piotr Pajęcki, Kamil Sierosławski, Sergiusz Szymaniak i Dawid Wodziak.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama