W Centrum Kultury w Kamiennej Góze odbyło się pożeganie maturzystów z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących. W tym roku edukację zakończyli uczniowie czterech klas.
Wśród absolwentów znaleźli się technicy logistycy z Certyfikowanej Wojskowej Klasy Mundurowej. Certyfikaty Ministerstwa Obrony Narodowej wręczył im pułkownik Sebastian Kopczak szef Wojskowego Centrum Rekrutacji w Kłodzku.
Absolwentem roku 2022/23 został uczeń tzw. klasy mundurowej Arkadiusz Janik. Na świadectwie ukończenia szkoły uzyskał średnią ocen 5,11.
Technikami Roku 2022/23 zostali Kinga Bieniek i Jacek Pawłowski, uczniowie technikum kształcącego w zawodzie technik budownictwa.
Najwyższe wyniki kwalifikacji zawodowych ze wszystkich egzaminów zawodowych, w poszczególnych zawodach uzyskali:
W pozczególnych klasach, za wyniki w nauce, wzorowe zachowanie lub 100% frekwencję wyróżnieni zostali:
klasa 4AWyrózniono również najlepszych sportowców: Wiktorię Bijak, Arkadiusza Janika, Kamila Jędrucha, Alicję Kamińską, Patryka Macowskiego, Agnieszkę Mizielińską, Kacpra Olberta, Marcela Pacha, Wojciecha Piekarczyka, Julię Sendyk, Alicję Szczepanik.
Opiekunowie samorządu uczniowskiego nagrodzili: Norberta Bilskiego, Arkadiusza Janika, Marcela Pacha, Wiktorię Rogalską, Wiktorię Szulc.
Podziękowania za zaangażowanie w promocję szkoły i udział w filmie reklamowych otrzymali: Wanessa Wierzbicka, Martyna Trojan i Jacek Pawłowski.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze