fot. użyczone
Po serii niegroźnych pożarów, który wybuchały w ostatnich tygodniach w budynku byłego dworca kolejowego w Lubawce, tym razem doszło do dużego pożaru. Wcześniej paliła się opuszczona portiernia w byłych zakładach Watra.
Dzisiaj rano strażacy wezwani zostali do pożaru na byłym dworcu w Lubawce. Tym razem nie był to jednak mały pożar śmieci. Paliło się poszycie dachu. Strażaków z powiatu kamiennogórskiego wspierali funkcjonariusze z Wałbrzycha, którzy przyjechali z wysokim podnośnikiem.
Wczoraj wieczorem strażacy walczyli z pożarem innego opuszczonego budynku w Lubawce. Ogień wybuchł w byłej portierni zakładów Watra.

fot. facebook / OSP Chełmsko Śląskie
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze