Reklama

Pożary w Lubawce


fot. użyczone

Po serii niegroźnych pożarów, który wybuchały w ostatnich tygodniach w budynku byłego dworca kolejowego w Lubawce, tym razem doszło do dużego pożaru. Wcześniej paliła się opuszczona portiernia w byłych zakładach Watra.

Dzisiaj rano strażacy wezwani zostali do pożaru na byłym dworcu w Lubawce. Tym razem nie był to jednak mały pożar śmieci. Paliło się poszycie dachu. Strażaków z powiatu kamiennogórskiego wspierali funkcjonariusze z Wałbrzycha, którzy przyjechali z wysokim podnośnikiem.

Wczoraj wieczorem strażacy walczyli z pożarem innego opuszczonego budynku w Lubawce. Ogień wybuchł w byłej portierni zakładów Watra.


fot. facebook / OSP Chełmsko Śląskie

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama