Po godzinie 17 strażacy wezwani zostali do Sędzisławia. W budynku tamtejszego tartaku wybuchł pożar.
Strażacy nadal walczą z żywiołem, próbują dotrzeć do źródła ognia i go ugasić. Z budynku nadal wydobywają się kłęby dymu.
W akcji uczestniczą jednostki z terenu całego powiatu kamiennogórskiego. Z pomocą przyjechały również jednostki z Wałbrzycha.
W akcji uczestniczą strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Kamienna Góra raz JRG 1 i 2 z Wałbrzycha oraz z Ochotniczych Straży Pożarnych z Ptaszkowa, Krzeszowa, Marciszowa, Jaczkowa i Mieroszowa.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze