Dwie osoby zostały poszkodowane po wybuchu gazu w jednej z pizzerii na terenie Krzeszowa. Strażacy wyjęli z lokalu dwie butle. Jedną udało się zakręcić jeszcze w pomieszczeniu. Drugą dopiero po przygaszeniu na zewnątrz lokalu.
W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby, które odmówiły przejazdu do szpitala.
Na miejscu działała policja, pogotowie, PSP Kamienna Góra oraz OSP Krzeszów
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze