Dzisiaj (wtorek, 23 września) wieczorem wybuchł pożar budynku w Olszynach.
Ogień objął budynek gospodarczy stojący kilkadziesiąt metrów od drogi. Na co dzień trzymane były w nim zwierzęta. Na szczęście podczas pożaru pasły się na łąkach. W środku znajdowało się prawdopodobnie siano. Budynek spłonął.
Podczas akcji strażacy musieli ustawić długa linię dostarczającą wodę na miejsce akcji.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze