Dzisiaj (wtorek, 30 grudnia) strażacy gasili pożar w sklepie z nabiałem na lubawskim rynku.
Pożar wybuchł już po zamknięciu sklepu. Nikt nie ucierpiał. Spaliła się część wyposażenia sklepu.
Sklep znajduje się na parterze kilkukondygnacyjnego budynku. Lokatorzy mieszkań nad sklepem opuścili mieszkania.
W akcji uczestniczyły dwa zastępy strażaków z OSP Lubawka, jeden z Chełmska Śląskiego i trzy z PSP Kamienna Góra.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze