Początek wiosny to zwiększona liczba pożarów. Strażacy muszą gasić głównie trawy. Wypalanie nieużytków jest nielegalne, ale każdego roku wybucha wiele takich pożarów. Część z nich rozwija się w pobliżu zabudowań.
Dzisiaj około południa strażacy wezwani zostali na ul. Krzeszowską. Płonęły nieużytki pomiędzy garażami a osiedlem mieszkaniowym.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze