Wczoraj (piątek, 13 grudnia) około godziny 20 do Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze wpłynęło zgłoszenie o pożarze piecyka na biopaliwo. Pożar wybuchł w Lubawce przy ul. Dworcowej.
Na miejsce akcji natychmiast zadysponowano dwa zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej z Lubawki oraz jednego zastępu PSP Kamienna Góra. Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się iż palił się "kominek" Wszyscy mieszkańcy domu zostali ewakuowani z powodu dużego zadymienia i prawdopodobieństwa zagrożenia wybuchem biopaliwa.
Strażacy szybko opanowali sytuację. Na szczęcie nikomu nic się nie stało.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze