Reklama

Pożar piecyka

Wczoraj (piątek, 13 grudnia) około godziny 20 do Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze wpłynęło zgłoszenie o pożarze piecyka na biopaliwo. Pożar wybuchł w Lubawce przy ul. Dworcowej.

 

Na miejsce akcji natychmiast zadysponowano dwa zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej z Lubawki oraz jednego zastępu PSP Kamienna Góra. Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się iż palił się "kominek"  Wszyscy mieszkańcy domu zostali ewakuowani z powodu dużego zadymienia i prawdopodobieństwa zagrożenia wybuchem biopaliwa. 

Strażacy szybko opanowali sytuację. Na szczęcie nikomu nic się nie stało.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama