Wczoraj (29 lipca) tuż przed godziną 21:00 strażacy z Pisarzowic wezwani zostali do pożaru lasu w Szarocinie. Na miejscu okazało się, że pali się sterta gałęzi.
Pożar wybuchł na szczycie góry Długata (666 m n. p.m.). Pierwsi na miejsce dotarli starem 266 strażacy z OSP Leszczyniec. Oni też podali pierwszy prąd wody. Sterta gałęzi została ugaszona.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze