Strażacy z Kamiennej Góry, Marciszowa i Ptaszkowa uczestniczą w akcji gaśniczej na terenie stacji kolejowej w Sędzisławiu.
Strażacy wezwani zostali do pożaru lokomotywy elektrycznej ciągnącej skład osobowy. Pożar wybuchł w szafie rozdzielczej. Na szczęście w zdarzeniu nikomu nic poważnego się nie stało, pasażerowie zostali ewakuowani.
Akcja trwa na terenie stacji w Sędzisławiu. W tej chwili ruch na obu torach jest wstrzymany. Należy spodziewać się utrudnień w ruchu i opóźnień w komunikacji.
Pociągiem podróżowało ok. 60 osób.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze