Dzisiaj (niedziela, 1 września) strażacy wezwani zostali na teren byłego dworca kolejowego w Lubawce. Z jednego z okien wydobywał się dym.
Gdy strażacy weszli do jednego z pomieszczeń zobaczyli palącą się stertę śmieci. Ogień pojawił się w skrajnych pomieszczeniach z lewej strony budynku (patrząc od ulicy). Zagrożenie zostało szybko zażegnane.
To kolejny w tym roku pożar w opuszczonym budynku.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze