Strażacy z gminy Kamienna Góra rozpoczęli walkę z nowym w tym roku zagrożeniem. Po zimowej przerwie wraca problem pożarów łąk.
Dzisiaj (niedziela, 15 marca) strażacy z Pisarzowic wezwani zostali do pożaru łąki między Raszowem a Pisarzowicami. Spaliło się kilkadziesiąt metrów kwadratowych łąki.
Strażacy przypominają, że wypalanie traw jest nie tylko nielegalne, ale również niebezpieczne dla zwierząt, roślin i ludzi. Co roku w pożarach traw giną ludzie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze