Dzisiaj (poniedziałek, 21 października) około godziny 14 strażacy wezwani zostali do pożaru budynku przy ul. Śląskiej w Kamiennej Górze.
Ogień zajął poddasze nad jedną z części tzw. bliźniaka. Strażacy opanowali już zagrożenie. Zniszczona został konstrukcja dachu. Druga część bliźniaka nie ucierpiała bezpośrednio w w wyniku ognia.
Nie ma osób rannych.
Przyczyny pożaru będą ustalane, prawdopodobnie pojawienie się ognia było związane z prowadzonymi pracami remontowymi.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze