Reklama

Powstaje plac zabaw

Miasto Kamienna Góra kończy duży projekt budowy placów zabaw dla najmłodszych kamiennogórzan.
Samorząd zlecił zagospodarowanie terenu, ogrodzenie, oświetlenie oraz montaż urządzeń do zabawy przy ul. Kościuszki obok gmachu Centrum Kultury i Przedszkola Publicznego nr 2.
- Inwestycja ma zostać zakończona do połowy grudnia. Realizuje ją Spółka Mieszkaniowa - mówi burmistrz Janusz Chodasewicz.
Na skwerze zostaną zamontowane m.in.: karuzela platformowa, sześcioosobowa huśtawka, piaskownica, labirynt, pajęczyna do wspinaczki, stół z ławeczkami oraz kilka rodzajów huśtawek na sprężynach.
W ramach projektu budowy nowych placów zabaw dotąd powstały w Kamiennej Górze obiekty: w parku przy osiedlu Zadrna; przy siłowni stacjonarnej na ul. Lipowej oraz na osiedlu Antonówka.
Koszt budowy czterech placów zabaw wyniósł prawie pół miliona złotych.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama