Salę Domu Kultury w Lubawce wypełnili dzisiaj (niedziela, 19 marca) miłośnicy operetki i musicalu.
Do Lubawki przyjechali poznańscy artyści Agnieszka Wawrzyniak i Bartosz Kuczyk. Zaprezentowali arie operetkowe i utwory ze znanych musicali.
Kulturalna propozycja na niedzielny wieczór spodobała się mieszkańcom Lubawki i okolic. Ponownie wypełnili salę Domu Kultury.
Operetkowy koncert wrócił do Domu Kultury w Lubawce po wielu miesiącach przerwy. Wysoką frekwencją mieszkańcy pokazali, że na taką ofertę czekali.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze