Dzisiaj (czwartek, 19 marca) troje zawodników KS Relax w Kamiennej Górze zostało powołanych do kadry narodowej na Mistrzostwa Świata juniorów w wyciskaniu sztangi na ławeczce leżąc. Zawody odbędą się 24 maja w Szwecji.
Dzisiaj (czwartek, 19 marca) troje zawodników KS Relax w Kamiennej Górze zostało powołanych do kadry narodowej na Mistrzostwa Świata juniorów w wyciskaniu sztangi na ławeczce leżąc. Zawody odbędą się 24 maja w Szwecji.
Polskę będą reprezentować:
Aleksandra Sobczyk Aleksandra w kategorii do 47 kg
Alicja Iczuk w kategorii 84 kg
Kamil Konieczny w kategorii 105 kg
Wyjazd związany jest z wydatkami. Osoby i instytucje, które chciałyby wesprzeć finansowo wyjazd kamiennogórskich zawodników proszone są o kontakt z klubem.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze