Reklama

Powołana trójka siłaczy

Dzisiaj (czwartek, 19 marca) troje zawodników KS Relax w Kamiennej Górze zostało powołanych do kadry narodowej na Mistrzostwa Świata juniorów w wyciskaniu sztangi na ławeczce leżąc. Zawody odbędą się 24 maja w Szwecji.

Dzisiaj (czwartek, 19 marca) troje zawodników KS Relax w Kamiennej Górze zostało powołanych do kadry narodowej na Mistrzostwa Świata juniorów w wyciskaniu sztangi na ławeczce leżąc. Zawody odbędą się 24 maja w Szwecji.

Polskę będą reprezentować:
Aleksandra Sobczyk Aleksandra w kategorii do 47 kg
Alicja Iczuk w kategorii 84 kg
Kamil Konieczny w kategorii 105 kg

Wyjazd związany jest z wydatkami. Osoby i instytucje, które chciałyby wesprzeć finansowo wyjazd kamiennogórskich zawodników proszone są o kontakt z klubem.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama