O wschodzie słońce ponad 300 osób wyruszyło na trzy trasy zaplanowane w ramach maratonu pieszego Górska Kamiennogórska.
Impreza odbywa się po raz czwarty, po Czadrowie, Marciszowie i przełęczy Rędzińskiego, baza Górskiej Kamiennogórskiej rozlokowana została na terenie stacji narciarskiej Czarnów-Ski na pograniczu Pisarzowic i Czarnowa.
W tej edycji uczestnicy mieli do wyboru jedną z trzech tras. Wszystkie rozpoczynały się ostrym podejściem pod stok narciarski w Czarnowie. Najdłuższa trasa ma 68 km, średnia 49, najkrótsza 33 km. Uczestnicy idą przez Rudawy Janowickie i Karkonosze Wschodnie. Po drodze będą podziwiać wspaniałe widoki, chętni mogą również posadzić drzewa w miejscach wyznaczonych przez leśników.
Limit czasowy na pokonanie trasy to 20 godzin, pierwsi uczestnicy pojawią się na mecie dużo wcześniej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze