W Lubawce na hali przy szkole, rozegrany został powiatowy turniej unihokeja chłopców ze szkół podstawowych. Zawody były częścią Igrzysk Dzieci.
W Lubawce zagrały reprezentacje czterech szkół z terenu powiatu kamiennogórskiego. Turniej rozegrany został systemem każdy z każdym. Mecze trwały 2 x 6 minut.
Mistrzami powiatu zostali uczniowie Szkoły Podstawowej z Krzeszowa. Drugie miejsce zajęła drużyna kamiennogórskiej „jedynki”, trzecie wywalczyli gospodarze turnieju – szkoła z Lubawki, a czwarte reprezentacja szkoły z Ptaszkowa.
Wyniki poszczególnych spotkań dziewczęta:
SP Lubawka – SP Krzeszów 0:3
SP 1 Kam. Góra – SP Ptaszków 4:2
SP Krzeszów – SP Ptaszków 2:2
SP Lubawka – SP Ptaszków 2:0
SP Lubawka – SP 1 Kam. Góra 0:2
SP Krzeszów – SP 1 Kam. Góra 2:1
Mistrzowie powiatu zagrają 17 października w finale strefy jeleniogórskiej. Turniej odbędzie się w Lubawce.
Skład SP Krzeszów: M. Maziakowski, B. Micek, D. Mika, K. Narwid, J. Pawlik, A. Podwika, S. Rzeszutek, F. Sierek, F. Zieliński, opiekun – Paweł Szwaja
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze