Dzisiaj (środa, 18 grudnia) na sali sportowej w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze rozegrane zostały zawody w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców Szkół Licealnych.
W rywalizacji dziewcząt jak i chłopców zwyciężyło Liceum Ogólnokształcące w Kamiennej Górze i to reprezentacje tej szkoły zagrają w półfinale Strefy Jeleniogórskiej.
wyniki :
dziewczęta:
LO Kamienna Góra - ZSZ i O Kamienna Góra : 3 - 0 (-23, -23, 21 )
chłopcy:
LO Kamienna Góra - ZSZ i O Kamienna Góra : 3 - 0 ( - 14, -10, -20 )
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze