Dzisiaj (piątek, 6 marca) na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci.
Do rywalizacji przystąpiły po trzy szkoły. W kategorii dziewcząt zagrały reprezentacje: SP Lubawka, SP Pisarzowice, SP 2 Kamienna Góra. W rywalizacji chłopców walczyły drużyny z SP Chełmsko Śląskie, SP Pisarzowice, SP 2 Kamienna Góra.
Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym, każdy mecz trwał dwie połowy po 8 minut.
Zarówno wśród chłopców, jak i dziewcząt wygrały reprezentacje Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry. Szkoła reprezentować będzie powiat na półfinale strefy jeleniogórskiej.
Wyniki poszczególnych spotkań dziewczęta:
1. SP Lubawka ? SP Pisarzowice 4:3
2. SP 2 Kamienna Góra ? SP Lubawka 5:0
3. SP 2 Kamienna Góra ? SP Pisarzowice 13:2
Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa Lubawka
3. Szkoła Podstawowa Pisarzowice
Wyniki poszczególnych spotkań dziewczęta:
1. SP Pisarzowice ? SP Chełmsko Śląskie 5:5 karne 1: 2
2. SP 2 Kamienna Góra ? SP Pisarzowice 8:2
3. SP 2 Kamienna Góra ? SP Chełmsko Śląskie 9:0
Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa Chełmsko Śląskie
3. Szkoła Podstawowa Pisarzowice
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze