Na sali sportowej w Pisarzowicach odbyły się mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym. Wystartowało 25 zawodników i zawodniczek w sześciu kategoriach wiekowych.
Najliczniej obsadzone były kategorie młodzików i seniorów. Wśród seniorów tytuł mistrzowski zdobył Piotr Czernecki (Pisarzowice), drugi był Dariusz Małecki (Kamienna Góra) a trzeci Marek Kosal (Szarocin).
W kategorii juniorek wygrała Nikola Kluska (Ogorzelec), drugie miejsce zajęła Klaudia Olszak (Pisarzowice), a trzecie Justyna Łuczak (Ogorzelec).
Wśród juniorów wygrał Jakub Kosal (Szarocin) przed Bartłomiejem Krajewskim (Chełmsko Śląskie).
Kategorię kadetów wygrał Krzysztof Janik (Chełmsko Śląskie) przed Karolem Olszańskim (Krzeszów).
W kategorii młodzików pierwsze miejsce zajął Samir Rzeszutek (Krzeszów), drugie Dawid Mika (Krzeszów), trzecie Ryszard Czernecki (Pisarzowice), a czwarte Filip Zając (Chełmsko Śląskie).
Zawody przeprowadził sędzia Marek Rzeszutek.
Powiatowe i Gminne Zrzeszenie LZS w Kamiennej Górze składa podziękowania sekcji tenisa stołowego UKS Maraton Pisarzowice za sprawną organizację turnieju.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze