Reklama

Mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym - wyniki i zwycięzcy

Na sali sportowej w Pisarzowicach odbyły się mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym. Wystartowało 25 zawodników i zawodniczek w sześciu kategoriach wiekowych. 
Najliczniej obsadzone były kategorie młodzików i seniorów. Wśród seniorów tytuł mistrzowski zdobył Piotr Czernecki (Pisarzowice), drugi był Dariusz Małecki (Kamienna Góra) a trzeci Marek Kosal (Szarocin). 
W kategorii juniorek wygrała Nikola Kluska (Ogorzelec), drugie miejsce zajęła Klaudia Olszak (Pisarzowice), a trzecie Justyna Łuczak (Ogorzelec). 
Wśród juniorów wygrał Jakub Kosal (Szarocin) przed Bartłomiejem Krajewskim (Chełmsko Śląskie). 
Kategorię kadetów wygrał Krzysztof Janik (Chełmsko Śląskie) przed Karolem Olszańskim (Krzeszów). 
W kategorii młodzików pierwsze miejsce zajął Samir Rzeszutek (Krzeszów), drugie Dawid Mika (Krzeszów), trzecie Ryszard Czernecki (Pisarzowice), a czwarte Filip Zając (Chełmsko Śląskie). 
Zawody przeprowadził sędzia Marek Rzeszutek. 
Powiatowe i Gminne Zrzeszenie LZS w Kamiennej Górze składa podziękowania sekcji tenisa stołowego UKS Maraton Pisarzowice za sprawną organizację turnieju.
 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: LZS ZB
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama