Reklama

Powiatowa koszykówka dziewcząt ? Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dzisiaj (wtorek, 8 października) na sali Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze rozegrane zostały zawody powiatowe w koszykówce 3 x 3 dziewcząt. Zawody były częścią Igrzysk Młodzieży Szkolnej

 

Wyniki:
SP Ptaszków ? SP 2 Kam. Góra ? 0 : 2
SP Lubawka ? SP Marciszów ? 4 : 3
SP Ptaszków ? SP Lubawka - 6 : 5
SP Marciszów ? SP 2 Kam. Góra - 2 : 4
SP Marciszów ? SP Ptaszków - 3 : 1
SP 2 Kam. Góra ? SP Lubawka - 2 : 4

Klasyfikacja końcowa
1. SP Lubawka
2. SP 2 Kamienna Góra
3. SP Ptaszków
4. SP Marciszów PK

Zwycięzcy turnieju, drużyna SP Lubawka, będą reprezentować powiat kamiennogórski podczas zawodów strefowych.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama