Dzisiaj (wtorek, 8 października) na sali Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze rozegrane zostały zawody powiatowe w koszykówce 3 x 3 dziewcząt. Zawody były częścią Igrzysk Młodzieży Szkolnej
Wyniki:
SP Ptaszków ? SP 2 Kam. Góra ? 0 : 2
SP Lubawka ? SP Marciszów ? 4 : 3
SP Ptaszków ? SP Lubawka - 6 : 5
SP Marciszów ? SP 2 Kam. Góra - 2 : 4
SP Marciszów ? SP Ptaszków - 3 : 1
SP 2 Kam. Góra ? SP Lubawka - 2 : 4
Klasyfikacja końcowa
1. SP Lubawka
2. SP 2 Kamienna Góra
3. SP Ptaszków
4. SP Marciszów PK
Zwycięzcy turnieju, drużyna SP Lubawka, będą reprezentować powiat kamiennogórski podczas zawodów strefowych.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze