Reklama

Powiatowa koszykówka

Wczoraj (wtorek, 9 stycznia) w Zespole Szkół w Marciszowie odbył się finał powiatowy w mini piłce koszykowej dziewcząt szkół podstawowych.

 

W zawodach wzięły udział trzy drużyny. Turniej wygrała drużyna ze Szkoły Podstawowej w Chełmsku Śląskim, która będzie reprezentował powiat kamiennogórski na zawodach strefowych w Jeleniej Górze.

Wyniki poszczególnych spotkań:
SP Chełmsko Śl. ? SP Pisarzowice ? 20:15
SP Pisarzowice ? SP Marciszów - 13 : 28
SP Marciszów - SP Chełmsko Śl. 8 10

Skład zwycięskiej drużyny: Kinga Bielewicz, Izabela Krok, Amelia Lelonek, Martyna Nowicka, Milena Radwańska, Milena Skalik, Aleksandra Sykała, Karolina Wojtaszczyk, opiekun drużyny: Marcin Sarzyński

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama