Wczoraj (wtorek, 9 stycznia) w Zespole Szkół w Marciszowie odbył się finał powiatowy w mini piłce koszykowej dziewcząt szkół podstawowych.
W zawodach wzięły udział trzy drużyny. Turniej wygrała drużyna ze Szkoły Podstawowej w Chełmsku Śląskim, która będzie reprezentował powiat kamiennogórski na zawodach strefowych w Jeleniej Górze.
Wyniki poszczególnych spotkań:
SP Chełmsko Śl. ? SP Pisarzowice ? 20:15
SP Pisarzowice ? SP Marciszów - 13 : 28
SP Marciszów - SP Chełmsko Śl. 8 10
Skład zwycięskiej drużyny: Kinga Bielewicz, Izabela Krok, Amelia Lelonek, Martyna Nowicka, Milena Radwańska, Milena Skalik, Aleksandra Sykała, Karolina Wojtaszczyk, opiekun drużyny: Marcin Sarzyński
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze