Dzisiaj (sobota, 1 lutego) na przejściu dla pieszych na drodze krajowej nr 5 w Lubawce doszło do potrącenia pieszej.
Z ustaleń policji wynika, że 76-letnia kobieta przechodziła przez krajową "piątkę" na przejściu dla pieszych. Została potrącona przez 49-letniego kierowcą mercedesa. DO zdarzenia doszło przy byłym dworcu kolejowym.
Na szczęście poszkodowana nie odniosła poważnych obrażeń. Po udzieleniu pomocy przez zespół pogotowia ratunkowego wróciła do domu. Kierowca ukarany został mandatem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze