Na przejściu dla pieszych przez ul. Parkową w Kamiennej Górze potrącona została kobieta.
Do zdarzenia doszło po godzinie 11 na przejściu między budynkami ZUS i banku. Sprawczynią zdarzenia była 31-letnia kierująca. Na szczęście piesza nie doznała poważnych obrażeń, doznała potłuczeń.
Kierująca była trzeźwa, została ukarana mandatem.
Policjanci apelują do uczestników ruchu o zachowanie ostrożności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze