Dwie 15-latki potrącone zostało na przejściu dla pieszych na ul. Skłodowskiej w Kamiennej Górze.
Na szczęście poszkodowane nie doznały poważnych obrażeń. Jedna nie wymagała pomocy medycznej, druga musiała skorzystać z pomocy zespołu pogotowia ratunkowego. Zdarzenie zakwalifikowane zostanie najprawdopodobniej jako kolizja.
W nastolatki uderzył samochód prowadzony przez 54-letniego mężczyznę. Kierowca jest trzeźwy, prawdopodobnie się zagapił. Ukarany został mandatem w wysokości 2500 zł i 15 punktami karnymi.
Do podobnego zdarzenia doszło w pobliżu 12 września.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze