Rano na drodze wojewódzkiej w Ogorzelcu doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów. Podczas interwencji policjantów okazało się, że większe problemy będzie miał poszkodowany.
Sprawcą zdarzenia okazał się 25-letni kierowca z Kamiennej Góry. Do czołowego zderzenia doszło podczas nieprawidłowo wykonanego manewru wyprzedzania. Sprawca kolizji ukarany został mandatem w wysokości 1500 zł i 10 punktami karnymi.
Poszkodowanym w kolizji okazał się 19-latek. Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia. Okazało się, że nie ma prawa jazdy. Dodatkowo "wydmuchał" 1,5 promila. Stanie przed sądem, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze