Reklama

Czołowe zderzenie dwóch samochodów w Ogorzelcu

Rano na drodze wojewódzkiej w Ogorzelcu doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów. Podczas interwencji policjantów okazało się, że większe problemy będzie miał poszkodowany.

Sprawcą zdarzenia okazał się 25-letni kierowca z Kamiennej Góry. Do czołowego zderzenia doszło podczas nieprawidłowo wykonanego manewru wyprzedzania. Sprawca kolizji ukarany został mandatem w wysokości 1500 zł i 10 punktami karnymi.

Poszkodowanym w kolizji okazał się 19-latek. Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia. Okazało się, że nie ma prawa jazdy. Dodatkowo "wydmuchał" 1,5 promila. Stanie przed sądem, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: policja Kamienna Góra
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama