Kamiennogórscy policjanci zatrzymali dwoje podejrzanych o kradzież na szkodę mieszkańca gminy Kamienna Góra.
Mieszkaniec gminy Kamienna Góra zlecił sprzątanie domu. Okazało się, że wykonawcy zlecenia zabrali więcej, niż powinni. Z domu zniknął sprzęt o wartości 1500 zł.
Po dwóch tygodniach kamiennogórscy policjanci zatrzymali 33-letniego mężczyznę i 21-letnią kobietę, mieszkańców gminy Mieroszów, którzy usłyszeli zarzuty. Za dokonanie kradzieży grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.
Policjanci odzyskali skradzione przedmioty.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze