Dzisiaj (sobota, 23 maja) przed południem w Dębrzniku doszło do kolizji samochodu osobowego, którym jechała kobieta z dziećmi.
Samochód jechał w stronę Kamiennej Góry. Na łuki drogi kierująca wpadła w poślizg. Samochód obrócił się i wjechał na skarpę. Kierującej, mieszkańce Świdnicy, i dzieciom nic się nie stało.
fot. policja
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze