Dzisiaj (wtorek, 9 czerwca) przed godziną 13 przed policjantami próbował uciec kierowca bmw.
Policjanci próbowali zatrzymać do kontroli bmw na ul. Krzeszowskiej w Kamiennej Górze. Pojazdem jechały trzy osoby. Powodem kontroli było przekroczenie prędkości o 21 km/h. Kierowca nie zatrzymał się na wezwania policjantów i zaczął uciekać w kierunku Krzeszowa. W Krzeszowie wysadził dwie osoby i odjechał w kierunku Grząd. Policjanci stracili go z oczu. Kilka minut później kierujący wrócił do Krzeszowa, jako pasażer innego pojazdu. Podczas kontroli narkotest dał wynik pozytywny. Mężczyzna został zatrzymany. To 22-letni mieszkaniec Chełmska Śląskiego, który nie ma uprawnień do prowadzenia pojazdu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze