Uczniowie pierwszych klas tzw. mundurowych (1s-technik spedytor i 1a-technik logistyk) z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze sadzili dzisiaj las. Akcja zorganizowana została w ramach obchodów Dna Ziemi. W akcję włączyli się przedstawiciele Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej i Nadleśnictwa Kamienna Góra.
Przed rozpoczęciem pracy w lesie młodzież poznała zasady prawidłowego sadzenia drzew. Wracając do szkoły, uczniowie posprzątali leśne ścieżki. Nagrodą był ognisko rozpalone w miejscu wypoczynku przygotowanym przez Nadleśnictwo.
Podczas akcji młodzież posadziła około 300 drzew.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze