Reklama

Uczniowie pierwszych klas tzw. mundurowych (1s-technik spedytor i 1a-technik logistyk) z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze sadzili dzisiaj las. Akcja zorganizowana została w ramach obchodów Dna Ziemi. W akcję włączyli się przedstawiciele Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej i Nadleśnictwa Kamienna Góra.

Przed rozpoczęciem pracy w lesie młodzież poznała zasady prawidłowego sadzenia drzew. Wracając do szkoły, uczniowie posprzątali leśne ścieżki. Nagrodą był ognisko rozpalone w miejscu wypoczynku przygotowanym przez Nadleśnictwo.

Reklama

Podczas akcji młodzież posadziła około 300 drzew.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama