Dzisiaj (niedziela, 11 października) sezon rozgrywek siatkówki rozpoczęły młodziczki KS Sudety Kamienna Góra. W tej kategorii wiekowej drużyny rozgrywają turnieje.
Dzisiaj trzy drużyny grały w Lubaniu. Sudety przegrały dwa spotkania.
KS Sudety - SL Salos Nowa Ruda 0-2 (24-26, 7-25),
UKS Luban?- KS Sudety; 2-0 (25-17, 25-18).
W trzecim meczu UKS Luban? - Salos Nowa Ruda 2-0 (25:13, 28:26).
Za tydzien? kolejny turniej, tym razem w Nowej Rudzie.
Wyniki za dzps.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze