Reklama

Porażka z Mirskiem

Ze względu na rozpoczynający się remont stadionu przy Słowackiego wszystkie mecze w Kamiennej Górze rozgrywaną są na starym stadionie. Wstęp na stadion był darmowy. 

 

Goście pokazali się z dobrej strony. Pierwszą bramkę zdobył Paweł Juźwik już w 12 minucie po szybkiej kontrze. Na odpowiedź Olimpii trzeba było poczekać aż do 34 minuty. Wtedy technicznie uderzył Zarzecki. 

W drugiej połowie po kolejnej kontrze bramkę zdobył Mirsk. Tym razem strzelał Bartosz Morzecki. 

Olimpia Kamienna Góra : Bazalt Mirsk 1:2 (1:1)

Skład Olimpia Kamienna Góra: D. Powiertowski, Ł. Topolski, M. Masiel, D. Procyk, Ł. Kraszewski, P. Smoczyk, D. Wojciechowski, K. Domin, D. Bocheński, D. Zarzecki. Rezerwowi: K. Cisowski, D. Lipień, R. Lipiński, P. Orszulak, P. Powiertowski

Reklama

Skład Bazalt Włókniarz Mirsk: S. Jaworski, P. Grygiel, P. Niemienionek, A. Kowalski, P. Juźwik, S. Morzecki, P. hrabicz, Ł. Niemienionek, J. Wichowski, B. Morzecki, Ł. Bursacki. Rezerwa: K. Swarzyński, P. Stettner, A. Dołęga, W. Jasiński, Ł. Krawczyk

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama