Ze względu na rozpoczynający się remont stadionu przy Słowackiego wszystkie mecze w Kamiennej Górze rozgrywaną są na starym stadionie. Wstęp na stadion był darmowy.
Goście pokazali się z dobrej strony. Pierwszą bramkę zdobył Paweł Juźwik już w 12 minucie po szybkiej kontrze. Na odpowiedź Olimpii trzeba było poczekać aż do 34 minuty. Wtedy technicznie uderzył Zarzecki.
W drugiej połowie po kolejnej kontrze bramkę zdobył Mirsk. Tym razem strzelał Bartosz Morzecki.
Olimpia Kamienna Góra : Bazalt Mirsk 1:2 (1:1)
Skład Olimpia Kamienna Góra: D. Powiertowski, Ł. Topolski, M. Masiel, D. Procyk, Ł. Kraszewski, P. Smoczyk, D. Wojciechowski, K. Domin, D. Bocheński, D. Zarzecki. Rezerwowi: K. Cisowski, D. Lipień, R. Lipiński, P. Orszulak, P. Powiertowski
Skład Bazalt Włókniarz Mirsk: S. Jaworski, P. Grygiel, P. Niemienionek, A. Kowalski, P. Juźwik, S. Morzecki, P. hrabicz, Ł. Niemienionek, J. Wichowski, B. Morzecki, Ł. Bursacki. Rezerwa: K. Swarzyński, P. Stettner, A. Dołęga, W. Jasiński, Ł. Krawczyk
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze