Po godzinie 5 strażacy wezwani zostali do pożaru dużego budynku mieszkalno-gospodarczego w Paczyniu.
Ogień pojawił się przy stropie, źródłem był prawdopodobnie komin. Mieszkańcy opuścili budynek przed przyjazdem straży. Nikomu nic się nie stało.
Z pierwszych ustaleń wynika, że przyczyną pożaru było zapalenie się sadzy w nieszczelnym przewodzie kominowym. Zapaliły się belki stropowe. Strażacy musieli częściowo rozebrać stropy między kondygnacjami oraz komin.
W akcji uczestniczyły trzy zastępy z PSP Kamienna Góra oraz OSP Lubawka, Opawa i Krzeszów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze