Dzisiaj policjanci prowadzą akcję "Alkohol i narkotyki". Celem akcji jest wyeliminowanie z ruchu kierowców jadących na "podwójnym gazie". Już przed godziną 6 okazało się, że akcja jest potrzebna.
Rano w Marciszowie policjanci zatrzymali 53-latkę. Kobieta prowadziła samochód, podczas kontroli "wydmuchała" 0,8 promila.
- Kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem zagrożonym karą do 3 lat pozbawienia wolności, wysoką grzywną oraz zakazem prowadzenia pojazdów. - przypomina sierżant sztabowa Katarzyna Trzepak z kamiennogórskiej policji.
Reklama
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze