Reklama

Ponad 50 komputerów dla szkół podstawowych

Kolejne komputery trafiły do kamiennogórskich szkół podstawowych. 27 laptopów zakupionych przez urząd miasta posłuży nauczycielom i uczniom do zdalnej nauki.
To kolejna pula przenośnych komputerów kupionych przez kamiennogórski samorząd. W sumie szkoły otrzymały już 52 urządzenia. Ich zakup był możliwy dzięki dotacjom przyznanym przez Ministerstwo Cyfryzacji. Resort przeznaczył na ten cel w sumie 145 tys. złotych.

 

Burmistrz Janusz Chodasewicz przekazał sprzęt do szkół. Odebrały je: Katarzyny Bielewicz ? Czyczkan, dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Anna Kalisiewicz, dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 2.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama