W sobotę (16 maja) policjanci z kamiennogórskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 22 ? letniego mieszkańca Kamiennej Góry, który pędził BMW przez miasto.
Policjanci zmierzyli prędkość BMW na ul. Jeleniogórskiej. Młody kierowca, jadąc w kierunku centrum miasta, rozpędził swój pojazd do 105 km/h.
Kierujący ukarany został mandatem, punktami karnymi, a przed najbliższe trzy miesiące nie będzie mógł legalnie prowadzić pojazdu, policjanci zabrali mu prawo jazdy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze