Kamiennogórski policjant będąc po służbie najprawdopodobniej uratował życie 21-letniej kobiety.
Funkcjonariusz z wydziału kryminalnego w policji pracuje od 7 lat. W piątek przy wjeździe na parking przy jednym z kamiennogórskich marketów zauważył kobietę wołającą o pomoc dla córki.
Okazało się, że 21-letnia kobieta siedząc w samochodzie dostała ataku epilepsji. Policjant ułożył kobietę w bezpiecznej pozycji, monitorował jej stan i wezwał pogotowie.
fot. policja
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze