Reklama

Pomagają rówieśnikom

Od dwóch lat społeczność szkoły w Chełmsku Śląskim pomaga chorym uczniom. Zbiórki pieniędzy prowadzone są w różnej formie.


W tym roku każda z klas sama wymyślała sposób na uzbieranie pieniędzy. Pomysłu były różne, klasy prowadziły sprzedaż maskotek, organizowały turnieje sportowe. W sumie uzbierało 1770 zł. Rekordzistą okazała się młodzież klasy IIa gimnazjum, która uzbierała 263 zł.

Dzisiaj (środa, 16 kwietnia) w szkole odbył się apel podsumowujący zbiórkę. Najlepsza klasa otrzymała słodką nagrodę. Zabrane pieniądze przekazane zostały rodzicom czwórki uczniów szkoły.

Akcja prowadzona była przez szkolne koło Caritas.

Zbiórka będzie kontynuowana. Już 18 maja w chełmskim kościele odbędzie się koncert poświęcony kanonizacji Jana Pawła II. Towarzyszyć mu będzie kiermasz serników.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama