Społeczność szkoły w Chełmsku Śląskim zaprasza na Poloneza Nocą. Występ zaplanowany jest na 10 czerwca na godzinę 22:00 oczywiście na terenie szkoły.
Tradycyjnie zatańczą tegoroczni absolwenci i uczniowie Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Chełmsku Śląskim. Gościnnie wystąpią Karolina Ryter- Kmak, zespół przedszkolny "Krasnale" oraz Kwiatuszki Lnu.
W barokowej scenografii pojawi się również Anna Kosturek, która wykona piękne melodie na skrzypcach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze