W tym roku odbyła się 25. edycja Poloneza Nocą - artystycznego pożegnania ze szkołą absolwentów w Chełmsku Śląskim. Impreza tradycyjnie odbywa się w szkolnej sali gimnastycznej, późnym wieczorem, przy nastrojowym świetle.
W tym roku prezentujemy kilka zdjęć z tego wydarzenia wykonanych i udostępnionych przez Alicję Aleksandrowicz.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze