Reklama

Policjanci z wizytą na obozie harcerskim w Miszkowicach

10 lipca br. nasza policjantka asp.sztab. Marta Nieć odwiedziła obóz harcerski ?Zawisza?, gdzie stacjonują harcerze z Federacji Skautingu Europejskiego Hufiec Jeleniogórsko-Legnicki. Spotkanie to odbyło się w celu poruszenia problematyki szeroko pojętego bezpieczeństwa podczas odpoczynku w okresie wakacyjnym.

 

Policjantka kamiennogórskiej policji asp.sztab. Marta Nieć wspólnie z przedstawicielem Państwowej Straży Pożarnej w dniu 10 lipca br. spotkali się z grupą harcerzy w Miszkowicach. Obozowisko ?Zawiszy? znajduje się w gminie Lubawka. Podczas wizyty harcerze oprowadzili funkcjonariuszy po swoim obozowisku prezentując swoje namioty i wyposażenie obozu. Asp.sztab. Marta Nieć prewencyjnie przypomniała dzieciom o bezpieczeństwie w wodzie i nad wodą w tym głównie o zasadach bezpiecznej kąpieli. Mówiła również o zasadach przebywania w rejonach akwenów wodnych, o zasadach żeglowania czy też uprawiania sportów wodnych. W ramach programu ?Bezpieczny Junior? policjantka opowiedziała również o zagrożeniach dot. używania alkoholu czy narkotyków wśród dzieci i młodzieży, jak też zagrożeniach będących efektem gry Momo Challenge.

Reklama

mł.asp. Paulina Basta
Oficer Prasowy
KPP Kamienna Góra

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama