Funkcjonariusze kamiennogórskiej policji mają nowe zadanie, kontrolują sposób korzystania z budowanej ścieżki rowerowej na terenie Kamiennej Góry.
Ścieżka od granicy z gminą Kamienna Góra w Czadrowie przez ul. Lubawską, Wiejską, Towarową prowadzi do Antonówki. Inwestycja nie została jeszcze ukończona, ale już korzystają z niej mieszkańcy. Nie wszyscy robią to zgodnie z prawem.
Policjanci zatrzymują osoby korzystające ze ścieżki w niewłaściwy sposób m.in. jeżdżących motocyklami. Ma to poprawić bezpieczeństwo na ścieżce oraz zapobiega uszkodzeniom i dewastacji. Wobec zatrzymanych wyciągane będą konsekwencje prawne.
fot. policja Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze