Reklama

Policjanci na ścieżce

Funkcjonariusze kamiennogórskiej policji mają nowe zadanie, kontrolują sposób korzystania z budowanej ścieżki rowerowej na terenie Kamiennej Góry.

 

Ścieżka od granicy z gminą Kamienna Góra w Czadrowie przez ul. Lubawską, Wiejską, Towarową prowadzi do Antonówki. Inwestycja nie została jeszcze ukończona, ale już korzystają z niej mieszkańcy. Nie wszyscy robią to zgodnie z prawem.

Policjanci zatrzymują osoby korzystające ze ścieżki w niewłaściwy sposób m.in. jeżdżących motocyklami. Ma to poprawić bezpieczeństwo na ścieżce oraz zapobiega uszkodzeniom i dewastacji. Wobec zatrzymanych wyciągane będą konsekwencje prawne.

fot. policja Kamienna Góra

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama