Wczoraj (poniedziałek, 15 stycznia) kamiennogórscy policjanci spotkali się z dziećmi uczestniczącymi w półkolonii w Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze.
Policjantka przypomniała dzieciom zasady bezpiecznego spędzania wolnego czasu, kontaktów z osobami obcymi i korzystania z numerów alarmowych. Rozmowa z dziećmi dotyczyła również cyberprzemocy oraz zagrożeń związanych z korzystaniem z internetu i telefonu komórkowego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze