Dzisiaj (wtorek, 12 maja) około godziny 18 na drodze Kamienna Góra - Krzeszów zapaliło się bmw.
Do zdarzenia doszło na ul. Krzeszowskiej tuż za skrzyżowaniem z ul. Kościuszki. Kierowca nie był w stanie sam ugasić pożaru, wezwał ratowników. Pierwsi na miejscu pojawili się policjanci, którzy gaśnicą z radiowozu próbowali ugasić ogień. Wykorzystali również gaśnicę użyczoną przez kierowcę przejeżdżającego pojazdu. Akcję dokończyli strażacy.
W zdarzeniu nikomu nic się nie stało.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze