Dzisiaj (sobota, 27 lipca) do południa zbiornik Bukówka patrolowało czterech policjantów z Komisariatu Wodnego z Wrocławia. Policjanci przyjechali z dwoma motorówkami.
Policjanci zwracali uwagę na przestrzeganie przepisów przez osoby odpoczywające nad Bukówkę. Dzisiaj nie wystawiali mandatów, ograniczyli się do pouczania łamiących prawo. Patrole odbywały się w ramach akcji Bezpieczne wakacje oraz Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą.
W czasie wakacji funkcjonariusze z Komisariatu Wodnego będą kontrolować wszystkie akweny na terenie województwa. Wrócą jeszcze nad Bukówkę.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze